Toitlustuse korraldamiseks on rida võimalusi:
Kajamaa viburada ise ei osuta toitlustusteenust, seepärast on Teil võimalik valida alljärgnevate toitlustusvariantide vahel:

1. Tellida mõni meie poolt pakutav toitlustuspakett.
See on lihtsaim ja äraproovituim viis pakkuda piisavat ja sobilikku toitlustust oma külaistele. Teeme koostööd Saku Pruulikoja köögiga, kellega koostöös oleme välja töödanud vibuürituste jaoks sobilikumad toitlustuspaketid. Pakettid saate ise oma vajadustele komplekteerida, kui valite kõrval asuvast menüüst – “menüü- igal ajal”

2. Tellida erimenüüga cateringi teenus.
Meie partneriteks on mitmed Eesti oma ala paremikku kuuluvad cateringi firmad, kes tunnevad meie poolt korraldatavate ürituste spetsiifikat ja olusid ning koostavad Teile meie vahendusel sobiliku menüü ja hinnapakkumise.

3. Tellida erimenüüga cateringi ise.
Paljud firmad omavad meeldivat pikaajalist koostööd mõne lemmik catering firmaga. Alati on Teil võimalus ka ise valida teenindaja ja me aitame Teild ja Teie partnerit meeleldi vajalike nõuannetega.

4. Korraldada ise piknik ja grillimine.
Sageli õnnestub ökonoomselt kuid toredalt lahendada oma külaiste toitlustamine korraldades ise piknik või grilliõhtu. Meie poolt on Teie käsutuses, söe või gaasigrill, elekter ja prügikäsitlus. Eeldame, et kõik muud vajalikud nõud ja töövahendid on Teil omal kaasa võetud.

5. Korraldada toitlustus peale vibulaskmist mõnes lähedalasuvas kohas.
Kajamaa Viburaja läheduses asub rida võimalusi korraldada vibujahi järgne pidu mõnes meeldivas toitlustuskohas. Ülevaate Kajamaale lähimatest toitlustuskohtadest saate kui valite kõrval asuvast menüüst “Toitlustuskohad lähiümbruses“.