Koht: Saku valla spordikeskuse uue hoone 2. korrus jooksukoridor.

Vibulaskmise trennide ajad:
Treeningute alguseajad kolmapäeviti ja reedeti:
Kolmapäev: 15.30 (kuni 12a) ; 16.30 kuni 19a
Reede: 15.30 kuni 12a; 16;30 kuni 19a
Treeningu pikkus on kuni 90 minutit.
PS! Vibutreeninguid ei toimu õppeaasta sisestel koolivaheaegadel, kui ei ole teatatud teisiti.

Jõutrenni aeg alates november:
esmaspäev 19.00 (kalisteenika ja jõusaal) – kõik vanused koos

Treeningtasu:
Ühekordse külastuse e proovitreeningu treeningtasu 15€. Kui lapsele meeldib ja otsustab treeningutega liituda, siis proovitreeningu tasu ei rakendata.
Edaspidi kuni õppeaasta lõpuni on 55€, millest 25€ tasub Saku vald ning Saku valla lapse lapsevanema osaluseks jääb 30€ – ei ole seotud valla elaniku sporditoetusega.
Kuutasu makstakse Tallinna Vibukool MTÜ kontole EE892200221055058365 jooksva kuu 15. kuupäevaks – tihti väljastame ka enne 15. kuupäeva lapsevanemale arve.
Suvekuude treeningutest kirjutame täpsemalt aprillis.

Riietus:
Treeningul käijal kohustuslikud vahetusjalanõud; soovituslikult sportlik riietus

Varustus:
Üldised reeglid: treeningutega liitumisel on oluline lapsele soetada:
6 noolt, käekaitse ja sõrmekaitse kogusummas ca 58€ –
vajadusel saab maksta 2s osas.
(kui oleme alustanud treeningutega, siis saan lastele antud asjad valida vastavalt suurusele) – esimesel aastal alustame treeninguid pikkvibudega – teisel aastal juba toimub spetsialiseerumine erinevate vibuklasside vahel.
Jaanuariks võiks olla lapsel ka isiklik noolekott (idee jõuluvanale ca25€);

Kevadeks (aprill), kui osutub vajalikuks, siis ka isiklik vibu 100 – 500€.

Kevadised treeningud:
Aprill – mai võib juhtuda, et muudame osade treeningute aegu nii, et lapsed saaksid hakata treenima ka välitingimustes Kajamaal nii olümpiaformaate kui ka maastikulaskmise formaate.

Treeningutel osalemine:
Kui laps ei osale treeningutel järjest üle 4 nädala (tervislikud põhjused v.a.), on treeneril õigus võtta treenigrühma asendusliikme.
Sõltumata treeningutel osalemise arvust on arvestuslik treeningrühma kohatasu 25€ kuus (sisaldub treeningtasu 30€ sees).
Treeningutest loobumiseks palume ette teatada kaks kalendrikuud varem 3. kuupäevaks, et saaksime leida uue trennihuvilise Teie saalikohale alates ülejärgmisest kuust.
Nt: 10. jaanuaril loobumise korral esitame arved veel jaanuari, veebruari ja märtsi kuu eest. 2. jaanuaril loobumisest teatades esitame arved jaanuari ja veebruari eest.

Võistlused:
Esimestel võistlused Saku treeningrühmaga on plaanis 2024 kevadel vastavalt Eesti Vibuliidu eelringide tulemustele (kõik ei pääse lõppvõistlusele);
Nn “kohustuslikud võistlused” kõigile saavad olema mai lõpus Eesti Karikavõistlus ja juuli alguses Eesti noorte meistivõistlused (kalender täpsustamisel)

Kontakt:
Treener Katrin – 5087079; info@kuldnool.ee
Jõutrenn: Robin Reidma https://www.instagram.com/r.reidma/