KAJAMAA VIBURADA

Robin Hood Managemendi kodurada – Eesti esimene IFAA standarditele vastav statsionaarne vibu maastikurada asub Saku lähistel Kajamaal, vaid ca 20 km Tallinna kesklinnast. Metsa ja maastikule on rajatud 32 laskmiskohta ning avar täismõõtmetes harjutusväljak. Raja vahetus läheduses asub avar paviljon ja 86 mringtelk, mis võimaldab külalisi vastu võtta aastaringselt. 

Paljude laskekohtadega rada võimaldab korraldada nii IFAA reeglitele vastavaid tippvõistluseid kui ka põnevaid kliendipäevi esmalaskjatele. Laskekohti mitmekesistavad jahitornid ja kõrgemale puudele seatud sihtmärgid. Rada on planeeritud turvaliseks laskmiseks nii rajal liikujatele kui nende varustusele. Rida laskekohti on varustud turvavõrguga noolte püüdmiseks ja juhuslike möödalaskude peatamiseks. Harjutusväljakul aitab mööda lastud nooli peatada kõrge vall. Rada täiustatakse aja jooksul pidevalt, selleks et tagada suuremat vaheldusrikkust ja turvalisemat laskmist.

Kajamaa Viburada on kodurajaks Eesti suurimale maastikuvibu klubile Kajamaa Kütid, kust on võrsunud mitmed euroopa- ja maailmameistrid  maastikulaskmises ja vibujahis. Klubiliikmete kasutuses on viburada iga päev päikese tõusust päikese loojanguni. Paljude laskekohtadega rada ei piira klubiliikmetel raja kasutamist ka ajal, mil seal korraldatakse kliendiüritusi suurematele algajate rühmadele.

Kui Te ei ole Kajamaa Küttide klubi liige, siis teatage palun oma soovist rada külastada  eelnevalt ürituste administraatorile telefonil 508 7079 või meili teel info@kuldnool.ee 

Tere tulemast Kajamaale – kohtumiseni viburadadel!