Treeningukoht Tallinnas

Meie treeningud hooajal 2021/22 toimuvad alates 6. septembrist Sõle 40, Tallinn kooli endistes söökla ruumides.

Söökla ruumidesse sissepääs kooli sisehoovilt peamaja ja võimla vaheliselt alalt väikesest küljeuksest.

Algajatele antakse varustus kasutamiseks Tallinna Vibukool MTÜ poolt.
Harrastajal on kohustus endale soetada nooled 6 tk, käekaitse, sõrmekaitse ja võimlemiskumm (58 €) treeninguteks.
Neid on võimalik osta ka treenerilt.

Oma autoga tulijad:
lähenege kooli kõrval olevale parklale Auna ja Nisu tänava kaudu Aru tänavalt. Puudub parempööre Sõle teelt otse parklasse.

Ühistranspordiga tulijad:
Troll nr 9

Bussid nr 26 26A 32 33 40 48

Liitu treeningutega

Algajatele antakse varustus kasutamiseks Tallinna Vibukool MTÜ poolt. Harrastajal on kohustus endale soetada nooled 6 tk, käekaitse, sõrmekaitse ja võimlemiskumm (60 €) treeninguteks. Neid on võimalik osta ka treenerilt. Esimese nn isikliku vibu ostmisele võiks hakata mõtlema peale 6 kuud treeninguid.
Vajame andmeid, sest Tallinna Vibukoolil on EHISes registreeritud õppekava ning ühtlasi annab see õiguse lapsevanemal saada õppemaksust tulumaksutagastuse.
Tallinna treeningrühma võetakse vastu nn 1 õppeaasta põhiselt - sept kuni august 2023; Õpilased, kes ei soovi suvekuudel treeningutel osaleda tasuvad ka puhkusekuudel 25€ klubi kuumaksu vastavalt esitatud arvetele. Kui õpilane puudub treeningutelt rohkem kui 4 nädalat järjest tervislikel põhjustel, siis on tal õigus paluda avalduse alusel tasaarveldust järgmise kuu ulatuses, kuid kohustub maksma nn treeningute liikmetasu 25€ kuus.
Kogemus, varustuse olemasolu jne