Ajad ja hinnad

Koht: Saku valla spordikeskuse uue hoone 2. korrus jooksukoridor.
Alustame treeningutega Sakus alles peale sügisest koolivaheaega 28.10 ja 30.10 , seoses jooksukoridori turvaelementide tarne hilinemisega.

Treeningute ajad:
Esmased treeningute ajad kolmapäeviti ja reedeti:
Nooremad: 13.45
Vanemad: 15.15
Treeningu pikkus on 90 minutit.
PS! Vibutreeninguid ei toimu õppeaasta sisestel koolivaheaegadel, kui ei ole teatatud teisiti.

Treeningtasu:
Oktoobri kuu treeningute tasu on 0€;
Edaspidi kuni õppeaasta lõpuni on 45€, millest 17€ tasub Saku vald ning lapsevanema osaluseks jääb 28€.
Kuutasu makstakse Tallinna Vibukool MTÜ kontole EE892200221055058365 jooksva kuu 15. kuupäevaks – reeglina väljastame ka enne 10. kuupäeva lapsevanemale arve.
Suvekuude treeningutest kirjutame täpsemalt aprillis.

Riietus:
Treeningul käijal tungivalt soovituslik: vahetusjalanõud; sportlik riietus

Varustus:
Üldised reeglid: treeningutega liitumisel on oluline lapsele soetada:
6 noolt, käekaitse ja sõrmekaitse kogusummas ca 55€ –
vajadusel saab maksta 2s osas.
(kui oleme alustanud treenigutega, siis saan lastele antud asjad valida vastavalt suurusele) – esimesel aastal alustame treeninguid pikkvibudega – teisel aastal juba toimub spetsialiseerumine erinevate vibuklasside vahel.
Jaanuariks võiks olla lapsel ka isiklik noolekott (idee jõuluvanale ca25€);

Kevadeks (aprill), kui osutub vajalikuks, siis ka isiklik vibu 100 – 500€.

Kevadised treeningud:
Aprill – mai võib juhtuda, et muudame osade treeningute aegu nii, et lapsed saaksid hakata treenima ka välitingimustes Kajamaal nii olümpiaformaate kui ka maastikulaskmise formaate.

Treeningutel osalemine:
Kui laps ei osale treeningutel järjest üle 4 nädala (tervislikud põhjused v.a.), on treeneril õigus võtta treengrühma asendusliikme.
Sõltumata treeningutel osalemise arvust on arvestuslik treeningrühma kohatasu 20€ kuus (sisaldub treeningtasu 28€ sees).
Treeningutest loobumiseks palume ette teatada kaks kalendrikuud varem 3. kuupäevaks, et saaksime leida uue trennihuvilise Teie saalikohale alates ülejärgmisest kuust.
Nt: 10. jaanuaril loobumise korral esitame arved veel jaanuari, veebruari ja märtsi kuu eest. 2. jaanuaril loobumisest teatades esitame arved jaanuari ja veebruari eest.

Võistlused:
Esimestel võistlused Saku treeningrühmaga on plaanis 2021 talvel vastavalt Eesti Vibuliidu eelringide tulemustele (kõik ei pääse lõppvõistlusele);
Nn “kohustuslikud võistlused” kõigile saavad olema mai lõpus Eesti Karikavõistlus ja juuli alguses Eesti noorte meistivõistlused (kalender täpsustamisel)

Kontakt:
Treener Katrin – 5087079; info@kuldnool.ee